Ürp

“Saame tuttavaks! Mina olen Piret – ÜRBi looja, disainer, õmbleja ja turundaja. Kui veel täpsem olla, siis ka juurdelõikaja, fotograaf, veebiarendaja, juht ja koristaja. ÜRP on 100% minu, minu nägu ja minu tuju. Sai alguse puhtalt igatsusest mugavuse järele. Et kodus oleks veel mõnusam olla… Ja kui oled kordki elus katsunud musliini, siis tead, mida silmas pean.

Esialgu õmblesin mantleid endale, oma perele… siis juba tuttavatele ja sõbrannadele… kuniks tekkis mõte, et miks mitte proovida!

Huvi on olnud üllatavalt suur ja tagasiside tohutult positiivne… Ja siin ma nüüd olen.

Muideks – seni on kõik ÜRBi kangad lõigatud mu kodu põrandal ja õmmeldud kokku söögilaua taga. Valides Euroopast ainult neid ilusamaid ja parimaid kangad ja kasutades ära ca 97% materjalist. Nii ehedalt ja hästi, kui vähegi oskan. Seda kõike oma kahe lapse ja armsama kõrvalt, kes on nii katsejänesteks kui nõustajateks.

Kindlasti on iga ÜRP eriline ja veidi teistmoodi, kuid nendesse kõigisse on pandud tohutult palju tahtmist ja tegemisrõõmu!

Ja seda rõõmu süstivad kõik need armsad hinged, kes on omale ÜRBi tellinud! Aitäh Sulle! ♥”

1 Product

Filtrid
 • 129,00 

  Kolmekordsest musliinist, musta värvi… maailma kõige mõusam ÜRP! Must ürp on ideaalne kombinatsioon mugavusest, kõige pehmemast kangast ja kõige universaalsemast värvist!

  ÜRBIL on taskud ja vöö. Suurus ja kuju on täpselt piisavalt universaalne, et sobittuda erinevatele kehadele. Materjal on kohev ja pehme, naha vastu mõnus. Ideaalne talveks ja jahedamaks suveõhtuks ehk ÜRP on kantav aasta läbi. Valmistatud põhimõttel, et võimalikult vähe kangast läheks raisku!

  Fotol on suurus 36/38 mannekeenil ning M suurusnumbrit kandval inimesel seljas ÜRP suurus S/M

  • Suurused: S/M ja L
  • Koostis: 100% puuvill, STANDARD 100 by OEKO-TEX®, tihedusega 180g/m2.
  • Hooldus: Masinpesu kuni 30°C, käsipesu, triikimine kuni 100°C. Pleegitamine keelatud, trummelkuivatamine keelatud.
  • Valmistatud käsitsi Eestis
  • Tarneaeg: 3 nädalat